Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Warszawa Rembertów

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Bezglutenowe ciasta, torty, batony i desery – takie słodkości znajdziemy w kolejnej przyłączonej do programu MENU BEZ GLUTENU kawiarni Fit Cake Warszawa Rembertów.

Lokal mieści się w Warszawie przy Alei Generała Antoniego Chruściela „Montera” 40. Jest to miejsce stworzone z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie. Także dla zmagających się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą, celiakią, insulinoopornością.

W menu znajdziemy takie smakowitości jak: ciasta, torty okolicznościowe, jaglanki czy pozycje śniadaniowe: naleśniki, gofry i pancakes. A na wynos desery w słoiczkach. W Fit Cake Rembertów można złożyć zamówienie na torty i ciasta okolicznościowe.

Do przygotowywania słodkich wypieków nie używa się tu sztucznych kremów i białego cukru. Mamy misję – mówią właściciele. – Zawiera się ona w haśle: “No sugar, no problem”. Dlatego białemu cukrowi mówimy stanowcze NIE i słodzimy wyłącznie erytrytolem, stewią oraz owocami.

Oprócz propozycji bez glutenu i laktozy klienci mogą liczyć na desery bez składników odzwierzęcych (odpowiednie dla wegan). Są też nisko węglowodanowe, dla osób będących na diecie ketogenicznej. Do każdego deseru dołączona jest informacja żywieniowa, na której znaleźć można skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.