Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Stargard

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota11:00 - 19:00
Niedziela12:00 - 19:00

Do naszego programu MENU BEZ GLUTENU dołączył Fit Cake ze Stargardu Szczecińskiego.

W przestronnej, ale przytulnie urządzonej kawiarni serwowane są dania i napoje na miejscu oraz na wynos. Dzień można tu zacząć od śniadań na słodko. Wśród dań znajdziemy: naleśniki, pancakes, gofry, koktajle i shakes oraz słono w postaci bajgli z dodatkami i śniadań z 3 jaj w kilku wariantach. Do śniadań podawane jest pieczywo własnego wypieku. W porze lunchu można tu zjeść zdrowe sałatki przygotowywane z bio produktów dostarczanych od regionalnych dostawców.

Codziennie wypiekane są na miejscu bezglutenowe ciasta i ciasteczka oraz przygotowywane owsianki, jaglanki i desery w słoiczkach. Do dań podawane są kawy kofeinowe i bezkofeinowe, herbaty sezonowe oraz zdrowe napary. Wszystkie produkty nie zawierają glutenu ani cukru. Dodatkowo można skosztować wypieków bez laktozy, wege, low FODMAP oraz szerokiego asortymentu keto.

Każdy produkt posiada etykietę ze składem, wyliczonymi makroskładnikami i alergenami. To idealne miejsce dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, a także dbających o sylwetkę i zdrowie. To jeden z nielicznych w okolicy punktów gastronomicznych, w którym pieką i gotują dietetycy, trenerka personalna i technolożki żywienia. Na miejscu można skorzystać z darmowych porad dietetycznych specjalistów. Lokal jest przyjazny zwierzętom. W środku znajdziemy biblioteczkę z literaturą dotyczącą zdrowego żywienia i sportu oraz stanowiska do pracy z laptopem, jak również kącik przeznaczony do odpoczynku.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.