Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Suwałki Sejneńska

Godziny otwarcia:

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota09:00 - 19:00
Niedziela11:00 - 18:00

„Niecukiernia” Fit Cake Suwałki Sejneńska uzyskała certyfikat programu MENU BEZ GLUTENU. Fit Cake znajduje się przy ul. Sejneńskiej 15 lok. IV. Właścicielka zaprasza na domowe bezglutenowe wypieki, szczególnie amatorów dobrej aromatycznej kawy, pysznej rozgrzewającej herbaty i gorącej czekolady.

Wszystkie torty, ciasta, ciasteczka, desery w słoiczkach i batoniki wytwarza się na miejscu na bieżąco. Chętni mogą zamówić tutaj tort, ciasto okolicznościowe czy świąteczne wypieki. Nabyć można także koktajle, szejki, smarowidła na bazie orzechów w kilku smakach i przekąski, np. orzechy w gorzkiej czekoladzie, chipsy kokosowe z chilli. W ofercie są też bezglutenowe mieszanki do samodzielnego wypieku chleba, bułek, naleśników itp. W przyszłości pojawią się śniadania a w sezonie letnim lody.

Wszystkie wyroby są wegańskie i nie zawierają dodatku tradycyjnego cukru. Słodycz zapewniają daktyle, syrop daktylowy, stewia lub erytrytol – zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym i niskiej kaloryczności. W lokalu można zapoznać się ze składem ciast, ich kalorycznością i informacjami o alergenach. Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie, aktywnych fizycznie lub zwracających uwagę na kalorie. Także o tych, którzy zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi: cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy czy insulinodpornością.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.