Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Suwałki Sejneńska

Godziny otwarcia:

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota09:00 - 19:00
Niedziela11:00 - 18:00

Kawiarnia Fit Cake Suwałki Sejneńska znajduje się przy ul. Sejneńskiej 15 lok. IV. Właścicielka zaprasza na domowe bezglutenowe wypieki i desery, szczególnie amatorów dobrej aromatycznej kawy, pysznej rozgrzewającej herbaty i gorącej czekolady.

Wszystkie torty, ciasta, ciasteczka, desery w słoiczkach wytwarza się na miejscu na bieżąco. Chętni mogą zamówić tutaj tort, ciasto okolicznościowe czy świąteczne wypieki. Zjeść tu można śniadanie, nabyć można koktajle, szejki. W przyszłości w sezonie letnim pojawią się lody.

Wszystkie wyroby są wegańskie i nie zawierają dodatku tradycyjnego cukru. Słodycz zapewniają daktyle, syrop daktylowy, stewia lub erytrytol – zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym i niskiej kaloryczności. W lokalu można zapoznać się ze składem ciast, ich kalorycznością i informacjami o alergenach. Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie, aktywnych fizycznie lub zwracających uwagę na kalorie. Także o tych, którzy zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi: cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy czy insulinodpornością.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.