Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Toruń

Adres:

Ul. Joachima Lelewela 33 Centrum Handlowe Galeria Wnętrz AMC
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

Kontakt:

+ 48 508 501 310

torun@fitcake.pl

https://www.facebook.com/FitCakeTorun/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedzielanieczynne

Z pewnością ta wiadomość ucieszy turystów i mieszkańców Torunia. Fit Cake Toruń w programie MENU BEZ GLUTENU.

Lokal mieści się w Centrum Handlowym Galeria Wnętrz AMC przy ul. Lelewela 33. Dlatego jest świetnym miejscem do odpoczynku w trakcie zakupów. Fit Cake Toruń to miejsce dla osób chcących zdrowo się odżywiać, a także dla tych którzy zmagają się z różnymi ograniczeniami dietetycznymi.

W ofercie są ciasta i torty, ciasteczka, słoiczki z deserkami, lody, a do tego aromatyczna kawa z białostockiej palarni The White Bear Coffee. Rano w porze śniadaniowej są naleśniki, pankejki, gofry, koktajle i szejki. Słodkości przygotowywane są na miejscu, wyłącznie ze składników niezawierających glutenu, cukru i laktozy.

Produkty stanowią bezpieczny i pyszny wybór dla osób z celiakią, nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą czy insulinoopornością. W nie-cukierni są również propozycje słodkości dla osób na diecie keto i wegańskiej. Zarówno ciasta jak i desery są dokładnie opisane, co ucieszy osoby trenujące, które zwracają uwagę na kaloryczność i rozkład makroskładników.

Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na bezglutenowe ciasta i torty, również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi – mówią właściciele – chcemy aby z naszych wypieków mogły korzystać wszystkie osoby, a szczególnie te, które często przez różne alergie i problemy zdrowotne nie mogą sobie pozwolić na niektóre produkty.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.