Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Warszawa Ursus

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Bezglutenowe batony, ciasta, torty i desery – wszystkie te słodkości znajdziemy w kolejnej przyłączonej do programu MENU BEZ GLUTENU „niecukierni” FIT CAKE Ursus z Warszawy.

„Niecukiernia” Fit Cake Ursus znajduje się przy ul.  Bohaterów Września 41 lok. 3  i jest kawiarnią oferującą zdrowe i pyszne słodkości. Wszystkie są bezglutenowe, a przy tym przygotowywane w rzemieślniczy sposób na miejscu i z największą starannością.

Nasza kawiarnia to oaza smaków, gdzie wypieki są bez glutenu, bez cukru i w większości bez laktozy, dostosowane do różnych potrzeb żywieniowych. – mówi właścicielka.

Można tu delektować się zdrowymi, smacznymi i dietetycznymi słodkościami, w przyjaznym otoczeniu, w towarzystwie innych miłośników dobrej kawy i dobrego jedzenia. W ofercie oprócz tortów i ciast, są też zdrowe jaglanki i owsianki, również w opcji dla wegan oraz osób na diecie keto czy też low foodmap.

Można także zamówić bezglutenowe torty i inne wypieki okolicznościowe.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.