Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Warszawa Targówek

Godziny otwarcia:

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela12:00 - 20:00

„Niecukiernia” Fit Cake Warszawa Targówek należąca do programu MENU BEZ GLUTENU jest kawiarnią oferującą zdrowe słodkości. Lokal znajduje się przy ul. Kondratowicza 27/U8.

Do słodkich wypieków i deserów zamówimy tu aromatyczną kawę, herbatę, szejki, koktajle, gofry albo lody. Wszystkie dostępne wyroby (ciasta, batony, lody, gofry i desery) oprócz glutenu nie zawierają także dodatku tradycyjnego cukru.

Większość słodkości nie ma w składzie laktozy (poza częścią serników). Oferta wypełniona jest propozycjami ciast w zdrowej, mniej kalorycznej wersji: dla osób uprawiających sport, z alergiami, z celiakią, cukrzycą, będących na diecie ketogenicznej, low FODMAP oraz dla wegan.

Wszystkie słodycze są robione na miejscu i są wolne od jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy. Wychodząc naprzeciw osobom świadomym tego, co jedzą, do każdego ciasta, deseru czy batonika obsługa kawiarni dołącza informację żywieniową. Zawiera ona skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników. W Fit Cake Targówek można zamówić torty i inne ciasta, również w wersji dla alergików.

Informacje na temat parkowania przy lokalu: należy zadzwonić pod numer telefonu 799 000 136. Wówczas zdalnie zostaną otwarte szlabany na parking od ulicy Kondratowicza i od ulicy Łabiszyńskiej.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.