Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Warszawa Wilanów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Fit Cake Warszawa Wilanów jest kawiarnią oferującą zdrowe i pyszne słodkości. Wszystkie są bezglutenowe!

Do słodkich wypieków i deserów zamówimy tu aromatyczną kawę, herbatę, szejki, koktajle albo lody. Wszystkie dostępne wyroby (ciasta, batony, lody i desery) oprócz glutenu nie zawierają także dodatku tradycyjnego cukru. Większość słodkości nie ma w składzie laktozy (poza częścią serników). Oferta wypełniona jest po brzegi propozycjami ciast w zdrowej mniej kalorycznej wersji – dla osób uprawiających sport, z alergiami, z celiakią, cukrzycą, osób będących na diecie ketogenicznej, low foodmap oraz dla wegan.

Wszystkie słodycze są robione na miejscu i są wolne od jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy. Wychodząc naprzeciw osobom świadomym tego co jedzą, do każdego ciasta, deseru czy batonika obsługa kawiarni dołącza informację żywieniową. Zawiera ona skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników.

W Fit cake Wilanów można zamówić torty i inne ciasta, również w wersji dla alergików.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.