Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Warszawa Żoliborz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 19:00
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 18:00

Fit Cake Warszawa Żoliborz dołączył do MENU BEZ GLUTENU. W tej „niecukierni” znajdziecie zdrowe desery bez cukru, glutenu i laktozy.

Ciepłe wnętrze sprzyja atmosferze relaksu. Można tu zasiąść przy filiżance aromatycznej kawy i delektować się słodkościami.

Fit Cake Warszawa Żoliborz posiada w swej ofercie duży wybór ciast, tortów, batonów, deserów w słoiczkach, ciastek, lodów i innych słodyczy, które są bezglutenowe, ale także nie zawierają cukru. Wszystkie wypieki przygotowywane są na miejscu, z najlepszych składników i bez konserwantów. Odpowiednie są dla osób chorych na celiakię, cukrzycę czy z różnymi rodzajami nietolerancji pokarmowych.

W ofercie są produkty odpowiednie dla osób będących na diecie ketogenicznej. Także weganie znajdą tu coś dla siebie, gdyż duża część deserów nie zawiera laktozy czy jaj. Każdy deser posiada pełny opis składników, kaloryczność oraz ilość makroskładników. W związku z tym osoby będące na różnych dietach, a także osoby intensywnie uprawiające sport, mogą bez wyrzutów sumienia sięgać po te słodkości.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.