Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Warszawa Wola

Godziny otwarcia:

Poniedziałek12:00 - 19:00
Wtorek12:00 - 19:00
Środa12:00 - 19:00
Czwartek12:00 - 19:00
Piątek12:00 - 19:00
Sobota12:00 - 19:00
Niedziela12:00 - 19:00

Fit Cake Warszawa Wola znajduje się przy ul. Krochmalnej 56 na warszawskiej Woli. Oferuje bezglutenowe ciasta, serniki, batony, donuty, słodkie desery w słoiczkach. Można zamówić tu także torty na różne okazje. Kawiarnia oferuje zdrowe i pyszne słodkości.

„Niecukiernia” z Woli zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej kawy. Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób, glutenu, laktozy i dodatku cukru.

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, wegetarianie oraz weganie), jak i zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą, celiakią, insulinoopornością. Do każdego tortu, ciastka lub batonika dołączona jest informacja żywieniowa, na której znaleźć można skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników (białka, węglowodanów i tłuszczów).

„W naszej kuchni nie używamy cukru. Zastępujemy go ksylitolem, erytrolem lub owocami. “No sugar, no problem”, to hasło, które stało się naszą dewizą – mówi właścicielka. – Specjalizujemy się też w produktach dla osób intensywnie trenujących lub sportowców. Jesteśmy w stanie zadowolić konsumentów nietolerujących glutenu, stosujących specjalistyczne diety (keto, vege, low carb, low FODMAP). Także chorujących na cukrzycę, celiakię i inne schorzenia układu pokarmowego oraz wszystkich tych, którzy po prostu dbają o swoje zdrowie.”

Lokal oferuje możliwość zamawiania ciast przez portale pyszne.pl i Glovo.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.