Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Wrocław Stare Miasto

Godziny otwarcia:

Poniedziałek12:00 - 19:00
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 19:00

Ta „niecukiernia” zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej aromatycznej kawy.

Jeśli lubicie pyszne desery, a brakuje Wam czasu lub pomysłów, żeby robić je w domu, Fit Cake Wrocław Stare Miasto zaprasza na pyszne torciki, ciasta, paczki i donuty. Dostać tu można również smakowite desery w słoiczkach, batony, czekolady oraz masła orzechowe w kilku smakach i inne zdrowe przekąski – a wszystko bez glutenu!

Desery tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, będące na diecie keto, wegetarianie oraz weganie, a także osoby zwracające uwagę na kalorie) lub zmagają się z cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinodpornością.

Wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób i nie zawierają cukru. W ofercie codziennie dostępne są również opcje wegańskie i keto.

Informacja na temat składu (w tym o ewentualnych alergenach), makro i kaloryczności znajduje się przy każdym produkcie, co pozwala klientom na dokonanie decyzji w pelni zgodnej z ich indywidualnymi wymaganiami.

„Niecukiernia” przyjmuje zamówienia na pyszne torty i ciasta okolicznościowe, również w wersji wegańskiej i keto.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.