Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Wrocław Tęczowa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek11:00 - 19:00
Wtorek11:00 - 19:00
Środa11:00 - 19:00
Czwartek11:00 - 19:00
Piątek11:00 - 19:00
Sobota11:00 - 19:00
Niedziela11:00 - 18:30

Fit Cake Wrocław Tęczowa zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej aromatycznej kawy do lokalu przy ul. Tęczowej 80/1c.

Jeśli lubicie desery, a brakuje Wam czasu lub pomysłów, żeby robić je w domu, Fit Cake Wrocław Tęczowa zaprasza na pyszne bezglutenowe torciki, ciasta, pączki i donuty. Kupicie tu również smakowite desery w słoiczkach, batony. Wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób i nie zawierają tradycyjnego cukru. W ofercie codziennie dostępne są również opcje wegańskie i keto.

Desery tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, będące na diecie keto, wegetarianie oraz weganie, a także osoby zwracające uwagę na kalorie) lub zmagające się z cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinodpornością.

Informacja na temat składu (w tym o ewentualnych alergenach), makro i kaloryczności znajduje się przy każdym produkcie. Pozwala to na wybór zgodny z indywidualnymi wymaganiami. Zamówicie tu także tort i ciasta okolicznościowe, również w wersji wegańskiej i keto.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.