Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Zielona Góra Kupiecka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Kolejna cukiernia-kawiarnia Fit Cake zdobyła certyfikat MENU BEZ GLUTENU! Wszystkie słodkości są tu bezglutenowe!

Cukiernia położona jest w ścisłym centrum Zielonej Góry przy ul. Kupieckiej 93/2 (róg ul. Chopina przy budynku ZUS).
Fit Cake Zielona Góra Kupiecka ma dla miłośników słodkości desery oraz ciasta i torty, batony, babeczki. Ale też bubble gofry, naleśniki, pancakes, jaglanki i owsianki oraz słodkie kremy w słoiczkach. A do tego filiżanka najlepszej kawy w mieście z lokalnej palarni kawy Coffee Hunter. Wszystko robione jest na miejscu i od podstaw, w tradycyjny rzemieślniczy sposób, bez cukru, laktozy, glutenu, pszenicy, oraz bez gotowców. Biały kryształ zastąpiono erytrytolem, zdrowszym jego zamiennikiem o niskim indeksie glikemicznym.
Wszystkie produkty tworzy się według prostej zasady – ma być smacznie, naturalnie i zdrowo. Oferowane w cukierni słodkości odpowiednie są dla osób dbających o zdrowy styl odżywiania, dbających o sylwetkę, dla sportowców, wegan. Ale też diabetyków, celiaków, osób mających nietolerancje pokarmowe, jednym słowem dla każdego kto ma ochotę na coś słodkiego.

Przytulna aranżacja, unoszący się w powietrzu aromat kawy i duży wybór ciast sprawiają, że odwiedzający nas klienci czują się jak w domu. Serdecznie zapraszamy w poszukiwaniu własnego ulubionego smaku. – mówi właściciel.

W Fit Cake Zielona Góra Kupiecka realizuje się indywidualne zamówienia na bezglutenowe ciasta i torty, również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi.