Gdzie można zjeść bez glutenu?

NEWIN słodycz pełna troski

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

NEWIN Słodycz pełna troski to lodziarnia z Giżycka.

NEWIN Słodycz pełna troski to rodzinne miejsce stworzone z troską o najwyższą jakość i smak produktów, a co za tym idzie dbające o zdrowie i uśmiech na twarzach odwiedzających. W oparciu o własne przepisy właściciele tworzą kremowe lody na mleku kokosowym i sorbety – w 100% bezglutenowe, roślinne i pełne zdrowia. Lody mogą być zaserwowane w kubeczku lub na życzenie w bezglutenowym wafelku.

„Często zwracacie uwagę na różnorodność w smakach naszych lodów – pracujemy nad nowymi pomysłami codziennie! Staramy się korzystać przede wszystkim z regionalnych, sezonowych produktów i kupować je od zaufanych i troskliwych w hodowli rąk”.– mówią właściciele.
„Obiecaliśmy sobie, że nigdy nie będziemy oszczędzali na walorach zdrowotnych, smakowych czy jakości – trzymamy się tego postanowienia każdego dnia. Robiąc lody malinowe kupujemy 2 kilogramy świeżych malin; nasza znana „guma do żucia”, czyli pokrzywa-mięta to nic innego jak cięta mięta i sok z pokrzywy. Z kolei do naszych lodów czekoladowych robimy prawdziwą czekoladę”.

W NEWIN można się napić pysznej kawy z mlekiem roślinnym (kokosowym lub ryżowym), orzeźwiającej lemoniady ze świeżych cytryn i barwnych szejków. Wszystkie opakowania w lokalu NEWIN Słodycz pełna troski są biodegradowalne.

NEWIN można znaleźć idąc od placu Grunwaldzkiego ulicą Generała Zajączka i skręcając w ulicę Żeglarską – 100 metrów od Giżyckiej plaży.

W sezonie jesienno-zimowym, pomimo zamkniętego lokalu, wciąż można składać zamówienia na torty i lody.