Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Gorzów Wielkopolski Śródmieście

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedzielanieczynne

Jeśli jesteś fanem słodkości i aromatycznej kawy, nie-cukiernia FIT CAKE Gorzów Wielkopolski Śródmieście zaprasza na bezglutenowe ciacha, desery, gofry bąbelowe, naleśniki, pancake, desery w słoiczkach.

Fit Cake przy ul. Mieszka I 69/2 to miejsce wyłącznie ze zdrowymi bezglutenowymi słodyczami, bezpiecznymi dla osób z celiakią, z nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą i insulinoopornością. Wszystkie dostępne wyroby oprócz glutenu nie zawierają także tradycyjnego cukru.

Oferta wypełniona jest po brzegi propozycjami dla wegan, sportowców i osób będących na diecie wysokobiałkowej czy ketogenicznej. Wychodząc naprzeciw osobom świadomym tego co jedzą, do każdego ciasta, deseru czy batonika od obsługi kawiarni można otrzymać informację żywieniową. Zawiera ona skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników. Wszystkie oferowane słodycze przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób i są wolne od jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy.

Do słodkich wypieków i deserów zamówimy tu kawę, herbatę, szejki, koktajle albo lody.

W tej niecukierni można zamówić torty i wypieki okolicznościowe, zamienniki popularnych batonów, ciast oraz deserów. A wszystko w pysznej i mniej kalorycznej wersji.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.