Gdzie można zjeść bez glutenu?

Gospodarstwo Agroturystyczne Millerówka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Gospodarstwo Agroturystyczne Millerówka to kameralny, rodzinny ośrodek o standardzie pensjonatu, pięknie położony na górskiej polanie, z dala od szosy, z dala od wszelkiego pośpiechu i zgiełku.

Idealne miejsce zarówno dla tych którzy chcą odpocząć od codziennych trosk i hałasu, zatopić się w ciszy i spokoju, jak i dla amatorów aktywnego wypoczynku.

Na gości czeka tu smaczna tradycyjna kuchnia oparta na naturalnych, nieprzetworzonych składnikach bez konserwantów (wiele własnych produktów i przetworów np. maliny, maślaki, jarmuż, zioła, dżemy, wino własnej roboty, soki). Wiele produktów pochodzi z zaprzyjaźnionych gospodarstw z sąsiedztwa (na przykład jajka, mleko, pstrągi).

W menu znajdziemy żurek na serwatce, rosół na króliku z lanym bezglutenowym ciastem, domowy pasztet bezglutenowy, bezglutenowe kluseczki, racuszki, placki ziemniaczane, sernik z malinami. W trakcie pobytu osób na diecie bezglutenowej w kuchni są przygotowywane jedynie bezglutenowe posiłki. Gospodarze w ramach możliwości postarają się dostosować do indywidualnych nietolerancji pokarmowych. Dla aktywnych możliwe są pakiety lunchowe.

  • W okolicy znajdują się piękne tereny Beskidu Wyspowego do górskich spacerów, jazdy konnej, narciarstwa biegowego lub zwiedzania (kopalnia w Bochni, zamek w Wiśniczu).
  • W odległości 3 km płynie górska rzeka Łososina a w pół godziny można znaleźć się nad zalewem Rożnowskim.
  • Dla amatorów narciarstwa stacja narciarska Laskowa-Kamionna w odległości (12 minut) oraz stacja Limanowa-Łysa Góra (35 minut) z wyciągami krzesełkowymi i wyciągami orczykowymi.

Gospodarstwo Agroturystyczne Millerówka oferuje dwa przestrzenne, komfortowe, romantyczne pokoje z balkonami z łazienkami, salon z kominkiem, werandę z leżakami, latem ognisko i mały basenik. Miejsce i dla singli i dla rodzin z dziećmi (gospodarze dbają aby nie równocześnie, ponieważ starają się aby Millerówka dopasowywała się do potrzeb gości). W trakcie pobytu możliwość fachowej nauki języka angielskiego lub francuskiego na miejscu.

Dietę bezglutenową należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji pobytu. Gospodarze zapraszają również gości zza granicy – mówią biegle po angielsku, francusku, niemiecku i hiszpańsku.