Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Grudziądz

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtorek11:00 - 19:00
Środa11:00 - 19:00
Czwartek11:00 - 19:00
Piątek11:00 - 19:00
Sobota11:00 - 19:00
Niedziela11:00 - 19:00

Fit Cake Grudziądz zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości na świeżo mieloną kawę, różnego rodzaju herbaty oraz czekolady na gorąco do lokalu przy ul. Pańskiej 1/1.

To miejsce z menu odpowiednim dla diabetyków, osób chorujących na celiakię, nietolerujących glutenu i laktozy. Jest też szeroka oferta ciast i deserów dla osób na diecie ketogenicznej i wegańskiej.

W ofercie cukierni Fit Cake Grudziądz są ciasta, serniki, torty, owsianki, jaglanki, monoporcje oraz słodkie desery w słoiczkach. Wszystkie wypieki oraz desery są bezglutenowe.

Wszystkie słodkości odpowiednie są dla osób dla których ważny jest zdrowy styl odżywiania. Ale też dla osób mających nietolerancje pokarmowe lub z insulinoopornością. Jednym słowem dla każdego kto ma ochotę na coś słodkiego. Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób. Do każdego tortu, ciastka lub batonika dołączona jest informacja żywieniowa, na której znaleźć można skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników (białka, węglowodanów i tłuszczów)

Cukiernia przyjmuje zamówienia na torty i słodkie stoły. Cechuje się elastycznym i indywidualnym podejściem do klienta.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.