Gdzie można zjeść bez glutenu?

Hotel Holimo

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Holimo Hotel Restauracja & Wellness to kameralne miejsce nad górskim Zalewem w Starej Morawie.

Otoczony górami, lasami i łąkami, z dużym ogrodem, zapewnia ciszę i wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Oprócz wspaniałych widoków na otaczające góry, są tu: hotelowy basen, strzeżone kąpielisko 300 m od hotelu z czystą wodą i piaszczystą plażą, molo i wieża widokowa.

W hotelu mieści się duży, kryty, jasny, przeszklony basen oraz funkcjonuje strefa wellness (gabinet spa, sauna, zabiegi, masaże (sportowy i relaksacyjne ciała i twarzy). Na najmłodszych czeka brodzik z wodnymi zabawkami, na szukających relaksu – leżaki, jacuzzi i saunarium.

Na Gości czekają restauracja i bar Holimo z dużym letnim ogrodem. Restauracja hotelowa zaprasza na dania slow food stworzone z lokalnych, sezonowych produktów. W ciepłe letnie wieczory w ogrodzie odbywa się wspólne grillowanie. Śniadania i obiadokolacje w Holimo podawane są w formie bufetu. Każdy może na nich wybrać taki zestaw smaków, na jakie ma ochotę. W ofercie dieta bezglutenowa oraz dania dla wegan, wegetarian.

Położenie Holimo Hotel u stóp Masywu Śnieżnika sprawia, że w okolicy goście mają do dyspozycji dziesiątki kilometrów szlaków pieszych i tras rowerowych z trasami dla dzieci, amatorów i zawodowców. Biegacze górscy mogą zmierzyć się m. in. z trasami Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. To także prawdziwy raj dla miłośników sportów zimowych: ponad 200 km tras narciarstwa biegowego oraz 4 ośrodki narciarskie w okolicy. Holimo Hotel jest dobrym punktem wypadowym na aż 7 szczytów z listy Korony Gór Polski! Najbardziej znane szczyty okolicy to Śnieżnik i Czarna Góra, na którą można wjechać koleją linową.

W hotelu funkcjonuje wakacyjne przedszkole (3-12 lat) z bogatym programem animacyjnym. Dostępne są sale zabaw, boisko, duży ogrodzony teren zielony z placem zabaw.
W programie hotelu m.in. spotkania z przewodnikiem górskim i instruktorem z Wake Up Park, joga, nordic walking. Organizowane są turnieje tenisowe na kortach hotelowych.

Hotel oferuje Vouchery będące dobrym pomysłem na prezent.

Osoby będące na diecie bezglutenowej proszone są o zgłoszenie swojej diety przed zamówieniem dania w restauracji Holimo, bądź w trakcie rezerwacji pobytu w hotelu.