Gdzie można zjeść bez glutenu?

Kapitan Cook Catering

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota08:00 - 14:00
Niedzielanieczynne

Kapitan Cook to catering dietetyczny z Lubonia pod Poznaniem, który dostarcza posiłki do ponad 120 miejscowości w całej Polsce. Są to między innymi: Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Toruń, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Warszawa, Wrocław.

 

Kapitan Cook Catering wyróżnia się szeroką ofertą: dieta standard, bezglutenowa, wegetariańska, dla sportowców, paleo, detoks sokowy. Dania są także dostosowywane pod indywidualne zapotrzebowanie energetyczne. Specjalnie opracowana dieta składa się z posiłków w całości wykonanych ze 100% naturalnych i nieprzetworzonych produktów.

„Wykorzystujemy składniki z najwyższej półki. Przed świtem zaopatrujemy naszą kuchnię w świeże produkty od regionalnych, sprawdzonych dostawców. Owoce i warzywa dostarczane są z największej polskiej giełdy, z Wielkopolskiej Gildii Rolno – Ogrodniczej. Posiłki przez nas przygotowywane są bogate w witaminy, składniki mineralne, błonnik i inne niezbędne składniki odżywcze” – mówi właściciel. – „Z nami jesz smacznie, wygodnie i zdrowo. W naszych daniach łączymy smaki z różnych zakątków świata, wybierając przy tym najlepsze produkty”.

Dania pakowane są próżniowo, co uniemożliwia rozwijanie się bakterii. Jedzenie nie obsycha i produkty dłużej pozostają zdrowe, zachowując swój smak i wartości odżywcze. W firmie Kapitan Cook jest możliwość personalizacji diety – bez obaw, że dostaniemy posiłki z nielubianym składnikiem lub potrawy, na które jesteśmy uczuleni.