Gdzie można zjeść bez glutenu?

BEZ Piekarnia Bezglutenowa Łódź

Adres:

ul. Piotrkowska 291
93-004 Łódź
łódzkie

Kontakt:

+48 579 646 716

https://pl-pl.facebook.com/piekarniabez/

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtoreknieczynne
Środa06:30 - 17:00
Czwartek07:00 - 17:00
Piątek07:00 - 18:00
Sobota07:00 - 12:00
Niedzielanieczynne

BEZ PIEKARNIA BEZGLUTENOWA otworzyła swoje podwoje w Łodzi i zaprasza serdecznie bezglutenowych gości do punktu przy ul. Piotrkowskiej 291.

W piekarni codziennie wypiekane jest tradycyjne w 100% bezglutenowe i bezlaktozowe pieczywo: chleby na drożdżach i bez dodatku drożdży (na jajkach), chleby na zakwasie, chleby paleo, bułki ciasta, torty, ciastka oraz inne słodkości. Dodatkowo w ofercie kanapki, desery, pizza, zapiekanki, pierogi, krokiety, naleśniki, kopytka, kluski śląskie, kluski leniwe i wiele innych. Wszystkie produkty są bezpieczne dla osób z celiakią, nietolerancją na gluten oraz alergią na gluten.

„Nasze produkty są przede wszystkim zdrowe, bez chemii i zbędnych dodatków. Wypiekane na miejscu z wielkim zaangażowaniem i pasją według autorskich receptur. Udowodnimy wam, że bezglutenowe wcale nie musi być nudne i bez smaku, a wręcz odwrotnie!!!” – mówi właścicielka. „Nasze wyroby polecamy także osobom z chorobami autoimmunologicznymi. W ofercie mamy też wypieki dla diabetyków, czyli bez cukru oraz dla wegan i wegetarian”. – dodaje.

Piekarnia funkcjonuje również jako kawiarnia. Na miejscu można wypić kawę i zjeść zapiekankę, pizzę, czy ciastko.

Zapraszamy do łódzkiej BEZ PIEKARNI Bezglutenowej!