Gdzie można zjeść bez glutenu?

MPG Studio Catering

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 23:45
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

MPG STUDIO to specjalistyczna firma cateringowa, zajmująca się wyłącznie żywieniem szkół, przedszkoli, żłobków, klubów malucha, domów opieki społecznej.

W każdym przedszkolu i żłobku, z którym firma współpracuje (na terenie województwa łódzkiego), zapewniane jest indywidualne podejście do każdego dziecka. Jadłospisy opracowywane są przez dietetyka oraz technologów żywności, dzięki czemu posiłki są prawidłowo zbilansowane oraz zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

W ofercie dostępne są posiłki dietetyczne oraz specjalistyczne, wytworzone w oparciu o wytyczne Instytutu żywności i żywienia, oraz nowych trendów żywieniowych z zachowaniem tradycji kuchni polskiej. Program żywienia osób z celiakią i fenyloketonurią firma prowadzi od 2001 roku. W przypadkach trudnych dietetyk współpracuje z lekarzem prowadzącym. Catering zapewnia każdy rodzaj diety. Posiłki przygotowywane są wyłącznie ze świeżych produktów bez dodatków konserwantów i sztucznych barwników, co gwarantuje, że potrawy są zdrowe i smakują jak domowe.

Można zamawiać wyżywienie całodzienne lub wybrane posiłki. Proponowane diety: bezbiałkowa, dla alergików (eliminująca wybrane składniki), dla diabetyków, lekkostrawna, bezglutenowa, bez fenyloalaniny, inne. W przypadku diet specjalistycznych wymagane jest zaświadczenie od lekarza. Posiłki dostosowane są do wieku dziecka.