Gdzie można zjeść bez glutenu?

O matko z córką – piekarnia bezglutenowa ul. Kłobucka

Adres:

Kłobucka 8 (bliżej ul. Złoty Potok)
02-699 Warszawa
mazowieckie

Kontakt:

666 847 313

m.me/109576614691327

http://omatko.eu/
https://www.facebook.com/omatkobezglutenu/

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtoreknieczynne
Środa12:00 - 19:00
Czwarteknieczynne
Piąteknieczynne
Sobota10:30 - 16:00
Niedzielanieczynne

O matko z córką to piekarnia bezglutenowa z Warszawy. Wypieki dla siebie znajdą tu osoby na diecie bezglutenowej, bezcukrowej czy bezlaktozowej z Warszawy i okolic.

Piekarnia znajduje się na warszawskim Ursynowie przy ul. Kłobuckiej 8 lok U-7. Tworzone są tu zdrowe wypieki bez żadnych dodatków, chemii i spulchniaczy, z certyfikowanych bezglutenowych mąk jednorodnych. Wypieki są odpowiednie dla osób na diecie bezglutenowej, a także wegan i osób które z różnych powodów nie tolerują innych alergenów np: produktów mlecznych, cukru, orzechów. W ofercie są chleby na zakwasie, mini pizze, foccacie, drożdżówki z owocami, gofry, paluszki grissini, i ciasta (również wegańskie).

Wkładamy serce w tworzone chleby, przekąski słodkie i słone tak, aby życie bezglutenowe nabrało smaku, aromatu i kolorów – mówi właścicielka – pieczemy na miejscu, według autorskich receptur. To co nas wyróżnia to dowóz świeżego pieczywa na terenie Warszawy – pieczemy i dowozimy tego samego dnia. Poza Warszawę wysyłamy kurierem.