Gdzie można zjeść bez glutenu?

Piekarnia bezglutenowa O matko z córką

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtoreknieczynne
Środa12:00 - 19:30
Czwarteknieczynne
Piąteknieczynne
Sobota12:00 - 16:00
Niedzielanieczynne

Wszystkich bezglutenowców, bezcukrowców i bezlaktozowców – z Warszawy i okolic zapraszamy do bezglutenowej piekarni rzemieślniczej O matko z córką.

Wypieki dla siebie znajdą tu osoby na diecie bezglutenowej, bezcukrowej czy bezlaktozowej z Warszawy i okolic. Piekarnia znajduje się na warszawskim Ursynowie przy ul. Kłobuckiej 8 lok U-7. Tworzone są tu zdrowe wypieki bez żadnych dodatków, chemii i spulchniaczy, z certyfikowanych bezglutenowych mąk jednorodnych. Wypieki są odpowiednie dla osób na diecie bezglutenowej, a także wegan i osób które z różnych powodów nie tolerują innych alergenów np: produktów mlecznych, cukru, orzechów. W ofercie są chleby na zakwasie, mini pizze, foccacie, drożdżówki z owocami, gofry, paluszki grissini, i ciasta (również wegańskie).
Wkładamy serce w tworzone chleby, przekąski słodkie i słone tak aby życie bezglutenowe nabrało smaku, aromatu i kolorów – mówi właścicielka – pieczemy na miejscu, według autorskich receptur. To co nas wyróżnia to dowóz świeżego pieczywa na terenie Warszawy – pieczemy i dowozimy tego samego dnia. Poza Warszawę wysyłamy kurierem.