Gdzie można zjeść bez glutenu?

WOLNA – piekarnia bezglutenowa OPOLE

Adres:

ul. Władysława Reymonta 12
46-020 Opole
opolskie

Kontakt:

+48 698 707 282

wolnapiekarnia.opole@gmail.com

https://piekarniawolna.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtorek08:00 - 17:00
Środa08:00 - 17:00
Czwartek08:00 - 17:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

WOLNA – piekarnia bezglutenowa OPOLE to kolejna lokalizacja piekarni WOLNA, która powstała w Poznaniu na początku 2018 roku. Lokal w Opolu znajduje się przy ul. Władysława Reymonta 12.

W WOLNEJ można kupić produkty nie tylko bez glutenu, ale także bez: laktozy, mleka, jajka, dodatku białego cukru oraz wielu innych alergenów. Do wypieków używa się tu tylko naturalnych składników najwyższej jakości, bezpiecznych dla osób na dietach eliminacyjnych.

WOLNA w zamyśle miała być miejscem, w którym od wejścia pachnie świeżo wypiekanym chlebem. Bardzo szybko okazało się, że pyszne, naturalne pieczywo rodzi apetyt na więcej! Bułki, bagietki, ciastka, muffinki, ciasta, tarty, torty, wypieki wytrawne – pizza, tarty warzywne, słodkie bułki, cynamonki, brioszki, chałki, drożdzówki to kierunek, który musieliśmy obrać, bardzo szybko stając się miejscem, w którym osoby stosujące diety eliminacyjne mogą poczuć się „normalnie”, wybrać swoje ulubione smakołyki, bez konieczności pytania, czy to naprawdę nie zawiera glutenu. – opowiada właścicielka piekarni.

WOLNA to piekarnia i cukiernia zarazem, połączona z bezglutenowym marketem, w którym można zaopatrzyć się w podstawowe składniki bezglutenowej kuchni, w szczególności własnej produkcji piekarni, a także produktów pochodzących od producentów zewnętrznych. WOLNA bardzo szybko stała się nie tylko punktem zakupów, ale także miejscem spotkań, rozmów, pełnym uśmiechu i zrozumienia.