Gdzie można zjeść bez glutenu?

Eko Resort & Natural SPA Łubinowe Wzgórze

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 21:00

Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA, to Wioska Zdrowia. Kameralny, klimatyczny obiekt położony na wzgórzu w miejscowości Łąki 45a blisko Nałęczowa (woj. lubelskie).

Tutejsza restauracja Niebo i las to miejsce pełne barw, smaków i zapachów. Króluje tu zdrowa i smaczna kuchnia oparta o sezonowe produkty. W restauracji wykorzystywane są najlepsze produkty pochodzące od lokalnych dostawców. Stawia się tu na polskie smaki w nowoczesnej, czasami nawet zaskakującej odsłonie. To jedzenie, które leczy, oczyszcza i regeneruje organizm. W menu oprócz dań tradycyjnych, są dania wegańskie, wegetariańskie i oczywiście bezglutenowe.

Restauracja Niebo i las jest teraz dostępna dla gości z zewnątrz wyłącznie w niedzielę.

Osoby będące na dietach, proszone są zawsze o zgłoszenie tego faktu, przy rezerwacji pobytu lub przy zamawianiu dań.

Stworzony i funkcjonujący w duchu slowlife obiekt, opiera się na filarach ajurwedy. Kryje się pośród ogrodu pełnego kolorowych kwiatów, pachnących ziół, owocowych krzewów, starodrzewia. W sercu Krainy Lessowych Wąwozów. Okolicę zdobią wzgórza, lasy, łąki, rozległe trasy spacerowe i rowerowe. W ogrodzie goście znajdą swoje kryjówki w strefach wypoczynkowych na hamakach, leżakach, huśtawkach i miękkich fotelach, zaś wewnątrz zrelaksują się w najlepszym naturalnym SPA, podczas sianoterapii lub w Ruskiej Bani.

Można stąd wyruszyć na wycieczki do pobliskiego Nałęczowa czy innych perełek Lubelszczyzny – do Kazimierza Dolnego, Puław, Janowca, Lublina, Kozłówki, czy Zamościa. Zimą na Gości czekają 4 kompleksy narciarskie, trasy biegowe, spacerowe oraz wiele górek idealnie nadających się do jazdy na sankach.

We wnętrzu obiektu dominują naturalne materiały jak drzewo, kamień, glina, len i bawełna. W skład kompleksu wchodzą 4 budynki noclegowe. Budynek Główny to serce Łubinowego Wzgórza. Znajduje się w nim recepcja, salon do dyspozycji gości, biblioteka, restauracja, gabinety Herbal SPA oraz 9 pokoi. Każdy z nich nosi nazwę pozytywnych emocji – Czułość, Szczęście, Radość…

Kamienny Domek to ostoja wyłącznie dla dorosłych, składająca się z 5 pokoi dwuosobowych.

Chata nad Wąwozem wybierana jest najczęściej przez rodziny z dziećmi lub grupy znajomych. Ten niezależny dom mieści 2 sypialnie, salon, własną kuchnię z prawdziwą kuchnią kaflową, jadalnię, łazienkę oraz 2 tarasy. Dla wszystkich poszukujących wytchnienia, kontaktu z naturą i absolutnego resetu, został stworzony domek na drzewie Oddech. Nie ma w nim telewizji, ani internetu. Pomieści maksymalnie 4 osoby w tym dzieci od 7 roku życia.

Najmłodsi goście na pewno nie będą się nudzić. Mogą gotować w kuchni błotnej, odwiedzić Wioskę Wąwitów i rozwiązać wszystkie zadania z książeczki “W zaczarowanym Lessie”, budować konstrukcje z patyków i kamyków, obserwować różnorodność roślin, jeść owoce prosto z krzaka, czy zagrać w planszówki lub poczytać książeczki.

Mile widziane są tu także czworonogi. Na terenie niemal 5 ha pól i łąk na pewno się wybiegają, a po powrocie dostaną miskę ze świeżą wodą i ręcznik do wytarcia łapek. W restauracji Niebo i las mieszczącej się na terenie Eko Resortu, serwowane jest nawet menu dla zwierząt!