Gdzie można zjeść bez glutenu?

Pensjonat Moje Tatry

Adres:

ul. Krajowe 20
34-425 Biały Dunajec
małopolskie

Kontakt:

kontakt@mojetatry.com

tel.+48 606 915 915 tel.+48 182 073 915

http://mojetatry.com/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Rodzinny urlop z dala od wielkomiejskiego hałasu? Romantyczny weekend w Białym Dunajcu we dwoje? Aktywne wakacje w Tatrach? Pensjonat Moje Tatry w Białym Dunajcu zaprasza.
Pensjonat urządzony jest całkowicie w stylu góralskim. Każdy z pokoi pensjonatu posiada swój styl i klimat. Wszyscy, którzy wymagają komfortowych warunków, dopasowanych do indywidualnych potrzeb, znajdą w Moich Tatrach coś dla siebie. Opinie zadowolonych gości motywują nas do ciągłego rozwoju – mówi właścicielka – Moje Tatry, prowadzone są przez góralską rodzinę z tradycjami. To miejsce, gdzie wypoczniecie, smacznie zjecie i skorzystacie z wszystkich dóbr, jakie mogą Wam zaoferować góry.
Pensjonat Moje Tatry słynie z dobrej tradycyjnej kuchni domowej oraz z kuchni podhalańskiej. Spróbować tutaj można takich specjałów jak: oscypek z patelni, kwaśnica z grulami, polywka baranio z grulami, zupa bryndzowo, prosie piecone w sabaśniku. Na życzenie gości możliwość przygotowania dań bezglutenowych, wegetariańskich, a także posiłków wg kuchni pięciu przemian. W stałej ofercie są pierogi bezglutenowe (również na wynos).

Pensjonat zaprasza klientów indywidualnych, rodziny z dziećmi (mile widziane małe zwierzęta), jak również osoby preferujące zdrowe odżywianie. Do noclegu w Białym Dunajcu zaprasza także grupy zorganizowane (spotkania integracyjne, zielone szkoły, obozy). Atrakcje: degustacje potraw regionalnych, biesiady i wieczory z gawędziarzem i kapelą góralską, ogniska z pieczeniem barana lub prosięcia przy muzyce góralskiej, zimą kuligi, w pobliżu kompleks basenów termalnych z kąpielami siarczkowo – siarkowodorowymi oraz Rezerwat Relaksu (800 m), wycieczki w Tatry, Pieniny i Gorce, na spływ Dunajcem i na Słowację. Możliwość rezerwacji biletów na Kasprowy Wierch. Dla śmiałków lubiących adrenalinę pensjonat proponuje sporty ekstremalne z doświadczonymi instruktorami: spadochrony, szybowce, wspinanie, rafting, wycieczki wysokogórskie
Dla najmłodszych pociech: kącik do malowania, profesjonalne piłkarzyki, stół do ping ponga, pianino, specjalne łóżeczka do spania, wanienki, krzesełka dla dzieci w restauracji.

Dietę bezglutenową należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji pobytu.