Gdzie można zjeść bez glutenu?

Pensjonat Moje Tatry

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Rodzinny urlop z dala od wielkomiejskiego hałasu? Romantyczny weekend w Białym Dunajcu we dwoje? Aktywne wakacje w Tatrach? Pensjonat Moje Tatry w Białym Dunajcu zaprasza.

„Pensjonat urządzony jest całkowicie w stylu góralskim. Każdy z pokoi pensjonatu posiada swój styl i klimat. Wszyscy, którzy wymagają komfortowych warunków, dopasowanych do indywidualnych potrzeb, znajdą w Moich Tatrach coś dla siebie. Opinie zadowolonych gości motywują nas do ciągłego rozwoju”– mówi właścicielka – „Moje Tatry, prowadzone są przez góralską rodzinę z tradycjami. To miejsce, gdzie wypoczniecie, smacznie zjecie i skorzystacie z wszystkich dóbr, jakie mogą Wam zaoferować góry.”

Pensjonat Moje Tatry słynie z dobrej tradycyjnej kuchni domowej oraz z kuchni podhalańskiej. Spróbować tutaj można takich specjałów jak: oscypek z patelni, kwaśnica z grulami, polywka baranio z grulami, zupa bryndzowo, prosie piecone w sabaśniku, moskole z masłem. Pensjonat specjalizuje się w przygotowywaniu dań bezglutenowych tradycyjnych (choć pojawiają się teź dania innych kuchni), wegetariańskich i wegańskich. Można tu zjeść pierogi z mięsem i ruskie, ravioli ze szpinakiem, napić się specjalnie tu uwarzonego bezglutenowego piwa MOJE TATRY.

Pensjonat zaprasza klientów indywidualnych, rodziny z dziećmi, a w szczególności osoby preferujące zdrowe odżywianie. Do noclegu w Białym Dunajcu zaprasza także grupy zorganizowane (spotkania integracyjne, zielone szkoły, obozy).

Atrakcje: degustacje potraw regionalnych, biesiady i wieczory z gawędziarzem i kapelą góralską, ogniska z pieczeniem barana lub prosiaka przy muzyce góralskiej, zimą kuligi, w pobliżu kompleks basenów termalnych Gorący Potok z kąpielami siarczkowo – siarkowodorowymi (1500 m), wycieczki w Tatry, Pieniny i Gorce, na spływ Dunajcem i na Słowację. Możliwość rezerwacji biletów na Kasprowy Wierch.

Dla śmiałków lubiących adrenalinę pensjonat proponuje sporty ekstremalne z doświadczonymi instruktorami: spadochrony, szybowce, wspinanie, rafting, wycieczki wysokogórskie.

Dla najmłodszych pociech: mały plac zabaw nad potokiem, sala wielofunkcyjna z projektorem, profesjonalne piłkarzyki, stół do ping ponga, do wypożyczenia w pokojach łóżeczka do spania, wanienki, krzesełka dla dzieci w restauracji.

Dietę bezglutenową należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji pobytu.