Gdzie można zjeść bez glutenu?

Pensjonat Pod Dobrym Aniołem

Adres:

Krzywonoga 9a
12-130 Pasym
warmińsko-mazurskie

Kontakt:

+48 510 282 911

dom@poddobrymaniolem.pl

http://www.poddobrymaniolem.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Pod Dobrym Aniołem to rodzinny pensjonat  położony w miejscowości Krzywonoga, 8 km od malowniczego miasteczka Pasym, 25 km od Olsztyna. To magiczne miejsce, gdzie można oderwać się od kłopotów dnia codziennego i zatopić w ciszy kontemplując piękne widoki. To luksusowa agroturystyka z naturą w zasięgu wzroku. Pensjonat położony jest z dala od drogi, a za razem blisko ciekawych miejsc na Mazurach.

Można zwiedzić Olsztyn  (Stare Miasto, Zamek Kopernikowski, Katedrę św. Jakuba, planetarium, obserwatorium astronomiczne), Grunwald (co roku 15-go lipca z rozmachem organizowana jest inscenizacja  słynnej bitwy), zamek z galerią sztuki w miejscowości Reszel, słynne sanktuarium w Świętej Lipce, kwaterę Hitlera Wilczy Szaniec oraz bunkry dowództwa wermachtu, hutę szkła artystycznego w Olsztynku, Festiwal Ognia  w Ostródzie,  Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, zamek w Lidzbarku Warmińskim, wziąć udział w spływie kajakowym rzeką Kośną.

Pensjonat  oferuje 17 miejsc noclegowych w pokojach 2-3-4 – osobowych). Zaprasza zarówno na rodzinne pobyty, jak i na kameralne imprezy rodzinne, okolicznościowe i integracyjne, warsztaty i szkolenia. Zaprasza pasjonatów odkrywania uroków i smaków ziemi warmińsko-mazurskiej oraz turystów preferujących aktywny wypoczynek (niepowtarzalne trasy dla rowerzystów, miłośników biegania i Nordic Walking (możliwość wypożyczenia sprzętu za opłatą), plenery fotograficzne, spływy kajakowe.
Na miejscu: miejsce na ognisko i zadaszona wiata na grilla i do biesiadowania, wiejski plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, dużą huśtawką i trampoliną dla dzieci, boisko do siatkówki. Na amatorów wędkarstwa czeka zarybiony staw z dwoma pomostami (łowienie GRATIS !) oraz jezioro Kalwa w odległości 1200 m.

Pensjonat oferuje wyśmienite domowe posiłki kuchni polskiej i regionalnej. Posiłki zawsze są świeże, przygotowywane z warzyw i ziół z własnego ogrodu i od okolicznych rolników. Właściciele zapraszają osoby na diecie bezglutenowej. Możliwość ustalenia indywidualnego menu w przypadku innych nietolerancji.

Gości na diecie bezglutenowej prosimy o zgłaszanie  swojej diety podczas dokonywania rezerwacji pobytu.