Gdzie można zjeść bez glutenu?

BEZ Piekarnia Bezglutenowa Poznań

Adres:

ul. Romka Strzałkowskiego 19
60-850 Poznań
wielkopolskie

Kontakt:

+48 724 551 887

bezpiekarnia@wp.pl

https://www.facebook.com/BEZpiekarnia2015/

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtoreknieczynne
Środa08:00 - 17:00
Czwartek08:00 - 14:00
Piątek08:00 - 14:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedzielanieczynne

BEZ PIEKARNIA BEZGLUTENOWA to bezglutenowa piekarnia w Poznaniu, stworzona z myślą o ludziach na diecie bezglutenowej, dla osób z celiakią, diabetyków oraz osób z różnymi alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

W piekarni codziennie wypiekane są różnorodne pieczywo bezglutenowe: chleby, bułki, bagietki, ale także słodkie wypieki. Piekarnia specjalizuje się w wypieku tradycyjnych chlebów bez konserwantów, dodatków spulchniających i zagęstników. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza: chleb o niskim indeksie glikemicznym, chleb z samych ziaren, chleby na zakwasie ryżowym lub owsiany, chleby bez nabiału, jaj oraz cukru. 100% wegańskie.

Właścicielki same będąc na diecie bezglutenowej doskonale znają potrzeby swoich klientów i do każdego z nich podchodzą indywidualnie. Z pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem – „Mieszamy, próbujemy, tworzymy nowe smaki. Oczywiście wszystko bez glutenu! W naszej ofercie oprócz świeżego pieczywa, mamy codziennie wypiekane słodkości. Planujemy spełniać indywidualne zamówienia”.

W ofercie: aromatyczne drożdżówki, muffiny kakaowo-migdałowe, ciastka owsiane, sernik wiedeński, sernik ze słonym karmelem, sernik wegański, makowiec, pierniki, ciastka wegańskie, bezcukrowe ciasto marchewkowe, a nawet torty (na zamówienie). Co piątek piekarnia serwuje bezglutenową pizzę w różnych wersjach smakowych.

Przed Świętami Bożego Narodzenia dostępne są pierogi oraz paszteciki do barszczu, w okolicach Tłustego czwartku pierogi. Na miejscu można wypić kawę i zjeść ciastko. W oczekiwaniu na ciepłą kawę każdy może poczytać – w mini czytelni książkowe bezglutenowe perełki.

Możliwe są dowozy do domu. Świeże pieczywo z piekarni BEZ dostępne  jest w niektórych sklepach ze zdrową żywnością (aktualna informacja na stronie piekarni BEZ).