Gdzie można zjeść bez glutenu?

Pizzeria Pizza Naturalna ul. Hetmańska

Adres:

ul. Hetmańska 26/2 (wejście od Jarochowskiego)
60-252 Poznań
wielkopolskie

Kontakt:

+48 501 744 774

kontakt@pizzanaturalna.pl

https://www.facebook.com/pizzanaturalna/
https://pizzanaturalna.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtorek13:00 - 19:00
Środa13:00 - 19:00
Czwartek13:00 - 19:00
Piątek13:00 - 20:00
Sobota13:00 - 20:00
Niedziela13:00 - 19:00

Pizzeria Pizza Naturalna to z całą pewnością szczególne miejsce na mapie Poznania. To restauracja, a zarazem pizzeria. Znajdzie tu dla siebie pyszną pizzę zarówno osoba na diecie bezglutenowej, bezlaktozowej, weganin, ale także miłośnik mięsa.

Składniki na ciasto w Pizzy Naturalnej są naturalne – to mąka, woda, sól i odrobina drożdży. Do pizzy dodawany jest własnoręcznie zrobiony sos pomidorowy z pomidorów z południa Włoch, plus oryginalne włoskie wędliny i włoska mozzarella (również w wersji bez laktozy lub wegańskiej). Jak mówią właściciele: „Robimy nasze ciasto przy zachowaniu procedur i przepisów, których nauczyliśmy się od naszych włoskich mistrzów. Osobnym tematem jest ciasto na pizzę bezglutenową – żadnych kompromisów i dróg na skróty – po pierwsze bezpieczeństwo, po drugie bezpieczeństwo, po trzecie procedury. Mamy dwie osobne kuchnie, dwa miksery, dwa piece”.

W restauracyjnej ofercie są również zupy-krem i  sałatki. Na deser także znajdzie się coś bezglutenowego, jeśli trzeba to bez białego cukru i wegańskiego. Sezonowo, w Tłusty Czwartek, sprzedawane są bezglutenowe i wegańskie pączki. W opcji „na wynos” można kupić bezglutenową pizzę zapakowaną próżniowo, do samodzielnego podgrzania w piekarniku. Również w wersji wegańskiej. W restauracji zamówić można również bezglutenową „wyprawkę” na wyjazdy (zupy w słoikach, pasteryzowane i desery w słoiczkach)

Pizzę można zamówić również do domu, poprzez pizzanaturalna.pl, pyszne.pl, ubereats.pl.

W Pizzy Naturalnej oprócz sali dla 20 gości, latem funkcjonuje ładny, zamknięty ogródek, dlatego na pizzę można przyjść ze swoim psem (zawsze znajdzie się dla niego woda w misce), można przyjechać rowerem (i bezpiecznie go zaparkować), można dotrzeć także autem (bezproblemowe i darmowe parkowanie). Pizzeria jest także miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi.