Gdzie można zjeść bez glutenu?

Pizza Naturalna – punkt odbioru

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtorek13:00 - 19:00
Środa13:00 - 19:00
Czwartek13:00 - 19:00
Piątek13:00 - 20:00
Sobota13:00 - 20:00
Niedziela13:00 - 19:00

W Pizzerii Pizza Naturalna każdy znajdzie pyszną pizzę dla siebie – osoba na diecie bezglutenowej, bez laktozowej, miłośnik mięsa i weganin. W lokalu przy ul. Lechickiej 70 nie ma konsumpcji. Świeżą pizzę, pizzę zapakowaną próżniowo do odgrzania w piekarniku i inne dania można zamawiać poprzez pizzanaturalna.pl, pyszne.pl, ubereats.pl, z dowozem lub odbiorem osobistym. W Pizzy Naturalnej zamówić można również bezglutenową „wyprawkę” na wyjazdy (zupy i desery w słoikach, pasteryzowane).

Jak mówią właściciele: „Robimy nasze ciasto przy zachowaniu procedur i przepisów, których nauczyliśmy się od naszych włoskich mistrzów. Osobnym tematem jest ciasto na pizzę bezglutenową – żadnych kompromisów i dróg na skróty – po pierwsze bezpieczeństwo, po drugie bezpieczeństwo, po trzecie procedury. Mamy dwie osobne kuchnie, dwa miksery, dwa piece”.

Składniki na ciasto w Pizzy Naturalnej są naturalne – to mąka bezglutenowa, woda, sól i odrobina drożdży. Do pizzy dodawany jest własnoręcznie zrobiony sos pomidorowy z pomidorów z południa Włoch, plus oryginalne włoskie wędliny i włoska mozzarella (również w wersji bez laktozy lub wegańskiej). W ofercie są również zupy-krem, kluski-kopytka i sałatki. Również na deser znajdzie się coś bezglutenowego, jeśli trzeba to bez białego cukru i wegańskiego.  Sezonowo, sprzedawane są bezglutenowe pierogi (święta) i wegańskie pączki (Tłusty Czwartek).

Jest też możliwość zamówienia zapakowanej próżniowo pizzy kurierem DPD Food lub poprzez Inpost na terenie całej Polski.