Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Radom Śródmieście

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 18:00

Fit Cake Radom Śródmieście należy do programu MENU BEZ GLUTENU i jest kawiarnią oferującą zdrowe słodkości.

Do słodkich wypieków i deserów zamówimy tu aromatyczną kawę i herbatę. Są też szejki i koktajle, słodkie owsianki i jaglanki. Wszystkie dostępne wyroby (ciasta, batony, desery, gofry i lody w lecie) oprócz glutenu nie zawierają także dodatku tradycyjnego cukru. Wszystkie słodycze są robione na miejscu i nie zawierają konserwantów i ulepszaczy.

Większość słodkości nie ma w składzie laktozy (poza sernikami). Cała oferta to propozycje ciast w zdrowej, mniej kalorycznej wersji, która zainteresuje osoby uprawiające sport, z alergiami, z celiakią, cukrzycą, będące na diecie ketogenicznej, low FODMAP oraz dla wegan. W lokalu można dostać informację żywieniową do każdego ciasta, batonu, czy deseru. Zawiera ona skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników.

Można  tu zamawiać bezglutenowe torty i inne wypieki okolicznościowe.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.