Gdzie można zjeść bez glutenu?

Wiesz co Zjesz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek11:00 - 22:00
Wtorek11:00 - 22:00
Środa11:00 - 22:00
Czwartek11:00 - 22:00
Piątek11:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 22:00

Restauracja Wiesz co Zjesz mieści się na Placu Konstytucji 1 w Warszawie.

Choć menu restauracji opiera się na tradycyjnej kuchni polskiej to widoczne są inspiracje kuchni śródziemnomorskiej. Serwowane dania pachną naturalnymi ziołami, grzybami, soczystymi mięsami oraz rybami i owocami morza. Tworzone są z najwyższej jakości produktów, na bazie domowych sprawdzonych receptur, bez wszelkich ulepszaczy, półproduktów i tanich zamienników. Prawie 99% dań z karty to dania które mogą zostać przygotowane w wersji GLUTEN FREE. Również DESERY. Od niedawna w restauracji jest możliwość zamówienia pierogów bezglutenowych na wynos.

Chcieliśmy lansować styl świadomego jedzenia, które jest nie tylko smaczne, ale również przygotowane tak, aby wartości odżywcze serwowanych dań zostały zachowane i aby osoby na diecie lub z wykluczeniami miały u nas co zjeść – mówią właściciele.

Osoby będące na diecie bezglutenowej proszone są o zgłoszenie swojej diety kelnerowi przed złożeniem zamówienia.

W restauracji jest możliwość zorganizowania zarówno niewielkich przyjęć rodzinnych (imieniny, komunie), spotkań integracyjnych jak i przyjęć weselnych (do 100 osób).  Można też zamówić zestaw bezglutenowych potraw „na wynos” na wesele/imprezę firmową/rodzinną dla osoby na diecie bezglutenowej (uwzględniane są też inne alergie).

Zamówienia online z dostawą do firmy lub domu na terenie Warszawy realizowane są od poniedziałku do piątku.