Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Słubice

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 18:00

Kawiarnia Fit Cake Słubice położona przy ul. Jedności Narodowej 40/1 dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU.

Jeśli jesteś fanem słodkości i aromatycznej  kawy  Fit Cake Słubice zaprasza – na bezglutenowe ciacha, desery, naleśniki, jaglanki, desery w słoiczkach, batony, masła orzechowe w kilku smakach. Do słodkich wypieków i deserów zamówimy tu nie tylko kawę, ale też herbatę, szejki, koktajle. Ale nie tylko – oprócz słodkości dostać tu można też po dwa rodzaje bezglutenowych pierogów i  zup!

To miejsce wyłącznie z bezglutenowymi, zdrowymi słodyczami, bezpiecznymi dla osób z celiakią, z nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą i insulinoopornością. Wszystko tu przygotowywane jest na miejscu, w rzemieślniczy sposób i jest wolne od glutenu, cukru, oraz jakichkolwiek ulepszaczy i konserwantów. Do słodzenia używa się daktyli, syropu daktylowego lub erytrytolu.

Oferta wypełniona jest propozycjami dla wegan, sportowców czy osób będących na diecie wysokobiałkowej czy ketogenicznej. Do każdego ciasta, deseru czy batonika dostać można informację żywieniową. Zawiera ona skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników.

W cukierni można zamówić torty i ciasta, oraz pierogi bezglutenowe!

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.