Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Suwałki Kościuszki

Godziny otwarcia:

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek08:30 - 20:00
Środa08:30 - 20:00
Czwartek08:30 - 20:00
Piątek08:30 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela09:45 - 18:00

Kawiarnia Fit Cake Suwałki Kościuszki zaprasza fanów słodkości i aromatycznej kawy na bezglutenowe ciacha, desery, naleśniki, jaglanki, desery w słoiczkach. Do słodkich wypieków i deserów zamówimy tu nie tylko kawę, ale też herbatę, szejki, koktajle.

To miejsce wyłącznie z bezglutenowymi, zdrowymi słodyczami, bezpiecznymi dla osób z celiakią, z nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą i insulinoopornością. Wszystko tu przygotowywane jest na miejscu, w rzemieślniczy sposób i jest wolne od glutenu, cukru, oraz jakichkolwiek ulepszaczy i konserwantów. Do słodzenia używa się daktyli, syropu daktylowego lub erytrytolu.
Oferta wypełniona jest propozycjami dla wegan, sportowców czy osób będących na diecie wysokobiałkowej czy ketogenicznej.

Do każdego ciasta, deseru czy batonika dostać można informację żywieniową. Zawiera ona skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników. W cukierni można zamówić torty i ciasta okolicznościowe.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.