Gdzie można zjeść bez glutenu?

Sweet Fit & Eat

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:15 - 20:00

Sweet Fit & Eat to przytulne, klimatyczne i całkowicie bezglutenowe miejsce w centrum Białegostoku przy ul. Legionowej w Galerii Sienny Rynek.

Miejsce to powstało z zainteresowania założycieli zdrowym trybem życia.  Na gości czeka bardzo bogata oferta śniadań słodkich i wytrawnych, dań obiadowych mięsnych, wegetariańskich i wegańskich. Ale co najważniejsze na miejscu wypiekane są różnego rodzaju bezglutenowe chleby, w tym keto i wegańskie. Poza tym bezglutenowe bułeczki, bagietki, drożdżówki, chałki.

Jest tu duży wybór ciast i tortów o bardzo ciekawych, niespotykanych smakach. W ofercie znajdują się także inne smakołyki – gofry, naleśniki, pankejki, kanapki, sałatki, makarony, tosty. Oczywiście wszystko w wersji Fit – bez glutenu i bez białego cukru, niektóre bez laktozy lub jajek. Cukier zastąpiono jego zdrowszymi zamiennikami. W przyjemnej atmosferze do ciasta można zamówić dobrą kawę, czy herbatę (duży wybór), świeżo wyciskane soki czy koktajle. Wszystko smaczne, pyszne i zdrowe.

Realizowane są tu indywidualne zamówienia na bezglutenowe ciasta, torty i słodki catering, również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi.

„Jesteś uczulony na gluten? Zabierz ze sobą koleżankę z nietolerancją laktozy i kolegę diabetyka oraz weganina, obiecujemy, że sama przyjemność dla podniebienia Cię tu spotka”. – zapraszają właściciele.