Gdzie można zjeść bez glutenu?

The Chef House

Godziny otwarcia:

Poniedziałek12:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa12:00 - 22:00
Czwartek12:00 - 22:00
Piątek12:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 21:00

Restauracja THE CHEF HOUSE przy ulicy Obrzeżnej 3 w Warszawie (w pobliżu Galerii Mokotów) w programie MENU BEZ GLUTENU jest od 2017 r. To świetne miejsce zarówno na biznesowy lunch, wieczorne wyjście z przyjaciółmi czy niedzielny obiad z rodziną. Lokal jest ciekawie zaaranżowany, z przyjemną obsługą i przejrzystą kartą zawierającą kilkanaście rodzajów pizzy bezglutenowej.
Na życzenie możemy przygotować też pizzę z mozzarellą bez laktozy – mówią właściciele. Wypiekamy wyłącznie bezglutenową pizzę. Dodatkowo można zamówić wiele dań z karty w wersji bezglutenowej (makarony, przystawki, owoce morza, steki, ryby). Dla wielbicieli proponujemy steki z polskiej wołowiny klasy Premium, delikatną polędwicę oraz klasycznego Rib-Eye’a. Składy używanych przez nas produktów i przypraw są dokładnie analizowane na obecność nawet śladowych ilości glutenu.
Mile widziane są dzieci, na które czeka kolorowy kącik zabaw oraz dziecięce menu m.in. z niezastąpioną pomidorową, frytkami, smażonym chrupiącym kurczakiem oraz makaronami w wersji bezglutenowej.
Na deser można delektować się gorącym, czekoladowym fondantem, puszystym tiramisu z przygotowywanym na miejscu mascarpone (ze śmietanki bez zagęstników i karagenów) oraz orzeźwiającymi lodami z owocami – w wersji bezglutenowej.

Restauracja przyjmuje rezerwacje na imprezy z różnych okazji, maksymalnie do 35 osób. Menu zostanie dostosowane do każdego budżetu. Personel postara się spełnić życzenia gości aby wszyscy czuli się komfortowo. Zapytania o oferty: chef.obrzezna@gmail.com Rezerwacja stolików w godzinach wieczornych oraz w weekendy: telefonicznie 22 407 47 47 lub poprzez Facebook’a.

Dietę bezglutenowa proszę zgłaszać przy składaniu zamówienia lub rezerwacji imprezy.

Czworonożni przyjaciele są tu zawsze mile widziani.