Gdzie można zjeść bez glutenu?

The Chef House

Godziny otwarcia:

Poniedziałek12:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa12:00 - 22:00
Czwartek12:00 - 22:00
Piątek12:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 21:00

Restauracja THE CHEF HOUSE to klimatyczne miejsce idealne zarówno na wieczorne wyjście, a także rodzinny obiad.

Kuchnię restauracji tworzą pasjonaci dobrej jakości i prostych smaków. Choć menu restauracji opiera się na kuchni międzynarodowej to widać w niej zamiłowanie do kuchni włoskiej, tworzonej z najwyższej jakości produktów. W karcie mnóstwo dań, które mogą zostać przygotowane 100% GLUTEN FREE, sosy pomidorowe zarówno do pizzy jak i makaronów powstające z niezwykle słodkich pomidorów san marzano, a pasty i przystawki często posypywane plastrami parmezanu z certyfikatem pochodzenia DOP.

Dużą część karty zajmuje PIZZA BEZGLUTENOWA. Celiacy nie muszą obawiać się o pomyłki, wypiekana jest TYLKO PIZZA GLUTEN FREE.

Dodatkowo można tu zamówić wiele dań z karty w wersji bezglutenowej (makarony, przystawki, owoce morza, steki, ryby). WSZYSTKIE DESERY przygotowywane są również w wersji BEZGLUTENOWEJ. Ze spokojem można rozkoszować się gorącym, czekoladowym fondantem, puszystym tiramisu z przygotowywanym przez kuchnię mascarpone oraz orzeźwiającymi lodami z owocami.

W menu można znaleźć niezawodne wina włoskie, ale także chilijskie, polskie, nowozelandzkie. W ofercie znajdziecie piwo bezglutenowe Kormoran oraz przystawki idealne do dzielenia się ze znajomymi, których większość może zostać przygotowana w wersji bezglutenowej.

Warto spróbować tu również świeże ryby, krewetki i mule (od środy), a także pyszne sałaty.

Składy używanych produktów i przypraw są dokładnie analizowane na obecność nawet śladowych ilości glutenu.

Prosimy pamiętać, aby zawsze informować obsługę o wszystkich alergiach i nietolerancjach.

Rezerwacja stolików w godzinach wieczornych oraz w weekendy:
telefonicznie 22 407 47 47 lub poprzez Facebook’a