Gdzie można zjeść bez glutenu?

Villa Karpacz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Villa Karpacz jest nowoczesnym i komfortowym pensjonatem położonym w jednym z piękniejszych regionów Polski, w centrum Karkonoszy, u podnóża ich najwyższego szczytu – Śnieżki.

Pensjonat znajduje się przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 9A w cichej, zielonej części Karpacza, z dala od zgiełku, a równocześnie stosunkowo blisko centrum (15-20 minut).

Szef kuchni poleca szeroki wybór dań kuchni polskiej oraz regionalnej. Na życzenie gości potrawy dostosowywane są do diety, nie tylko bezglutenowej. W restauracji oferowane są urozmaicone śniadania, domowe obiady, można też tu zamówić obiadokolacje. Można zorganizować przyjęcie okolicznościowe czy imprezę integracyjną.

Jest to oferta dla osób, które marzą o wypoczynku w górach, na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku, chcą poczuć górski klimat, zachwycić się krajobrazem Sudetów z licznymi rzekami, wodospadami oraz bogatym światem fauny i flory, wypić poranną kawę na balkonie z widokiem na góry, posłuchać śpiewu ptaków. Cisza, spokój, wszystko, czego potrzeba do odpoczynku po dniu chodzenia po górach lub zwiedzania Dolnego Śląska. Górska kwatera, do której można wrócić po całodniowej wycieczce pieszej lub rowerowej.

Jeśli ktoś lubi piesze górskie wycieczki, nie będzie zawiedziony lokalizacją tego miejsca: kilkaset metrów od pensjonatu znajduje się początek szlaku na Sowią Przełęcz.

Villa Karpacz jest także dobrą bazą wypadową do zorganizowania wycieczek po urokliwym Karpaczu. W pensjonacie znajduje się również pokój do zabawy dla dzieci, a w pobliżu, w hotelu Sandra SPA Karpacz, aquapark.