Gdzie można zjeść bez glutenu?

Fit Cake Warszawa Ursynów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Fit Cake Ursynów jest kawiarnią oferującą zdrowe i pyszne słodkości. Wszystkie są bezglutenowe!

Do słodkich wypieków i deserów zamówimy tu aromatyczną kawę, herbatę, szejki, koktajle albo lody. Wszystkie dostępne wyroby nie zawierają oprócz glutenu także cukru. Większość słodkości zaś nie ma w składzie laktozy (poza częścią serników). Oferta wypełniona jest po brzegi propozycjami dla wegan czy osób będących na diecie ketogenicznej.

Wychodząc naprzeciw osobom z alergiami pokarmowymi, chorującym na cukrzycę, trenującym, świadomym tego co jedzą, do każdego ciasta, deseru czy batonika obsługa kawiarni dołącza informację żywieniową. Zawiera ona skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników.

Wszystkie słodycze są wolne od jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy. W FIT CAKE Ursynów można zamówić torty, zamienniki popularnych batonów, ciast oraz deserów w zdrowej, pysznej i mniej kalorycznej wersji.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.