Gdzie można zjeść bez glutenu?

Sushi Saska Kępa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek12:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa12:00 - 22:00
Czwartek12:00 - 22:00
Piątek12:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 22:00

Japońska restauracja Sushi Saska Kępa położona jest przy ul. Zwycięzców 4. Jest to kameralny lokal urządzony w nowoczesnym stylu.

Zapraszamy serdecznie do miejsca, które oferuje dania kuchni azjatyckiej. W restauracji Sushi Saska Kępa można zamówić sushi w ogromnej gamie smaków, także sushi w wersji wegańskiej i wegetariańskiej, zupy i dania główne. Jedną ze specjalności szefa kuchni są tempury czyli warzywa, ryby, krążki kalmarów i krewetki smażone w specjalnym cieście (w opcji bezglutenowej). Menu jest naprawdę bardzo bogate. Do tego japońskie napoje, sałatki: kimchi, wakame kinokono, teriyaki. Jeśli chcecie przenieść się na chwilę Azji do jest to świetne miejsce, żeby poczuć klimat i smak świata wschodu.

W lokalu można zamówić sushi z dostawą do domu lub biura, cateringi (Powiśle, saska Kępa, Gocław, Targówek, Wilanów i okolice).

W siostrzanej restauracji czyli w Sushi Wesoła można zamówić torty sushi, a także stoły sushi np. na wesele i to nie tylko w Warszawie!

Świetną propozycją dla miłośników japońskich smaków w każdym wieku są warsztaty małego sushi mastera lub live cooking z nauką i degustacją własnoręcznie zrobionego sushi.

Osoby na diecie bezglutenowej, muszą poinformować kelnera przed złożeniem zamówienia o swojej diecie.