Gdzie można zjeść bez glutenu?

Catering DGES

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 16:00
Wtorek08:00 - 16:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

Działalność Gastronomiczna Elżbieta Socha, to niewielka rodzinna firma prowadząca działalność cateringową (obiady i imprezy okolicznościowe), cukierniczą oraz stołówki szkolne na terenie w Warszawy i okolic.

W swoim menu oferuje różnorodne diety – bezglutenową, bezmleczną, wegetariańską oraz inne.

Z cateringu mogą zatem korzystać nie tylko dzieci, ale także dorośli. Przeszkoleni pracownicy, będąc w pełni świadomymi konsekwencji błędów w diecie, przygotowują posiłki ze szczególną dbałością, z wykorzystaniem jedynie certyfikowanych produktów oraz gwarantują bezpieczeństwo serwowanych dań. Warto podkreślić, iż dieta bezglutenowa dla właścicielki firmy nie jest jedynie elementem prowadzonej działalności gospodarczej, lecz codziennością w związku z celiakią w rodzinie.

Firma dostarcza także obiady na zamówienia indywidualne osób prywatnych (dostawa Wilanów, Ursynów) oraz przygotowuje bezglutenowe ciasta, torty i inne słodkości (dostawa na terenie całej Warszawy i okolic). Firma zajmuje się obsługą cateringową różnorodnych imprez okolicznościowych (eventy, przyjęcia urodzinowe, komunijne, menu świąteczne, pikniki itp.), oferuje także wyroby cukiernicze w nowoczesnej odsłonie.