Gdzie można zjeść bez glutenu?

Willa Wzgórze Poręba

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Willa Wzgórze Poręba jest klimatycznym ośrodkiem całorocznym położonym w paśmie Sudetów Środkowych.

Znajduje się w Porębie (Poręba 26a), jednej z najstarszych miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej, na wysokości 523 m n.p.m. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, aktywnych narciarzy, pasjonatów pieszych wędrówek i oczywiście wielbicieli przepięknych widoków.

Do dyspozycji gości oddane są komfortowe, apartamenty – każdy z dostępem do telewizji, Internetu bezprzewodowego i z własną łazienką. W Willi Wzgórze Poręba znajduje się 5 apartamentów, których standard wyposażenia odpowiada standardowi czterogwiazdkowych hoteli.

Na narciarzy korzystających ze świetnie przygotowanych tras narciarskich, które znajdują się w pobliżu Poręby, czeka profesjonalna narciarnia z możliwością suszenia butów narciarskich oraz możliwością dokonania samodzielnego serwisu narciarskiego.

Na terenie Willi znajduje się przestronny, nieodpłatny parking przeznaczony tylko dla gości. Każdy z turystów zakwaterowanych w Willi ma również możliwość skorzystania z zabiegów SPA. W koło obiektu rozciąga się wspaniały ogród o powierzchni ponad 7000 m², w którym goście znajdą doskonale wyposażone zaplecze rekreacyjne oraz przepiękny widok na Śnieżnik i Czarną Górę.

Najmłodsi spędzą wesoło czas na specjalnie dla nich zbudowanym placu zabaw i bawialni z Xboksem, ścianką wspinaczkową.

Willa serwuje domowe posiłki oparte ma kuchni regionalnej, wszystkie dania są przygotowywane na bieżąco tylko z produktów naturalnych. Produkty pozyskiwane są od okolicznych gospodarzy jajka, mleko, sery, ziemniaki, warzywa, soki, dżemy, miód zawsze świeże a przede wszystkim naturalne. Dla gości pieczony jest samodzielnie chleb, bułki i ciasto.