Gdzie można zjeść bez glutenu?

Willa Wzgórze Poręba

Godziny otwarcia:

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Willa Wzgórze Poręba jest klimatycznym ośrodkiem całorocznym położonym w paśmie Sudetów Środkowych.

Znajduje się w Porębie (Poręba 26a), jednej z najstarszych miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej, na wysokości 523 m n.p.m. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, aktywnych narciarzy, pasjonatów pieszych wędrówek i oczywiście wielbicieli przepięknych widoków.

Do dyspozycji gości oddane są komfortowe, apartamenty – każdy z dostępem do telewizji, Internetu bezprzewodowego i z własną łazienką. W Willi Wzgórze Poręba znajduje się 5 apartamentów, których standard wyposażenia odpowiada standardowi czterogwiazdkowych hoteli.

Na narciarzy korzystających ze świetnie przygotowanych tras narciarskich, które znajdują się w pobliżu Poręby, czeka profesjonalna narciarnia z możliwością suszenia butów narciarskich oraz możliwością dokonania samodzielnego serwisu narciarskiego.

Na terenie Willi znajduje się przestronny, nieodpłatny parking przeznaczony tylko dla gości. Każdy z turystów zakwaterowanych w Willi ma również możliwość skorzystania z zabiegów SPA. W koło obiektu rozciąga się wspaniały ogród o powierzchni ponad 7000 m², w którym goście znajdą doskonale wyposażone zaplecze rekreacyjne oraz przepiękny widok na Śnieżnik i Czarną Górę.

Najmłodsi spędzą wesoło czas na specjalnie dla nich zbudowanym placu zabaw ze ścianką wspinaczkową.

Willa serwuje domowe posiłki oparte ma kuchni regionalnej, wszystkie dania są przygotowywane na bieżąco tylko z produktów naturalnych. Produkty pozyskiwane są od okolicznych gospodarzy jajka, mleko, sery, ziemniaki, warzywa, soki, dżemy, miód zawsze świeże a przede wszystkim naturalne. Dla gości pieczony jest samodzielnie chleb, bułki i ciasto.