Gdzie można zjeść bez glutenu?

Zdrowazupa.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 16:00
Wtorek08:00 - 16:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

Zdrowazupa.pl z Wrocławia należy do MENU BEZ GLUTENU! To wyjątkowy catering oferujący dietę prozdrowotną opartą na zupach. Jest ich aż 19 i wszystkie bez glutenu, laktozy, cukru, polepszaczy smaku i konserwantów. Poza tym soki i smoothie, wegańskie pasty do chleba i dwa rodzaje bezglutenowego pieczywa gryczanego.

Zupy i soki można wykorzystać do przeprowadzenia kuracji oczyszczająco-odchudzających, proponowanych przez catering. Osoby korzystające z kuracji same ustalają swoje menu. Otrzymują jednorazowo zestaw produktów na cały tydzień kuracji oczyszczającej, który zawiera 35 gęstych treściwych zup lub 21 zup i 21 soków. Zupy oraz soki/smoothie można wybrać według swoich upodobań smakowych.

W Zdrowej Zupie królują świeże warzywa, zioła, masło ghee, ciecierzyca, soczewica i różnego rodzaju kasze. Wszystkie zupy są bezglutenowe, tworzone na bazie sprawdzonych surowców, w trzech wersjach: tradycyjnej (mięsnej), wegetariańskiej i wegańskiej. Zupy gotowane są ze składników najlepszej jakości. Każda z nich została skomponowane przez profesjonalnych kucharzy i technologów żywienia.

Minimalne zamówienie do wysyłki w sklepie internetowym to 6 słoików. Osoby z Wrocławia mogą kupić pojedyncze porcje (ul. Wincentego Stysia 45, Wrocław) Oprócz zup w sklepie zamówić można bezglutenowy wegański chleb (pełnoziarnisty, gryczany lub gryczany z kaszą jaglaną) oraz pasty do smarowania pieczywa w różnych smakach.