Gdzie można zjeść bez glutenu?

Zdrowazupa.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 16:00
Wtorek08:00 - 16:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

Zdrowazupa.pl z Wrocławia to wyjątkowy catering oferujący dietę prozdrowotną opartą na zupach. Wszystko  w ofercie jest bezglutenowe!

W ofercie są zdrowe zupy (w tym zupy keto,  prozdrowotne, długo gotowane zupy mocy, buliony kolagenowe), soki/smoothie, pasty do smarowania, trzy rodzaje bezglutenowego pieczywa gryczanego (również w wersjach wegetariańskich i keto), desery, czekolady keto (bez cukru i laktozy), serniki keto. Zup jest aż 35 i wszystkie bez glutenu, laktozy, bez dodatku cukru, polepszaczy smaku i konserwantów.

W Zdrowej Zupie królują świeże warzywa, zioła, masło ghee, ciecierzyca, soczewica i różnego rodzaju kasze. Wszystkie zupy są tworzone na bazie sprawdzonych surowców, w wersjach: tradycyjnej mięsnej, keto, wegetariańskiej, wegańskiej. Zupy gotowane są ze składników najlepszej jakości. Każda z nich została skomponowana przez profesjonalnych kucharzy i technologów żywienia.

Zupy i soki można wykorzystać do przeprowadzenia kuracji oczyszczająco-odchudzających proponowanych przez catering. Osoby korzystające z kuracji same ustalają swoje menu. Otrzymują jednorazowo zestaw produktów na cały tydzień kuracji oczyszczającej. Zestawy zup oraz soków/smoothie można wybierać według swoich upodobań smakowych. 

Minimalne zamówienie do wysyłki w sklepie internetowym to 6 słoików. Osoby z Wrocławia mogą kupić pojedyncze porcje (ul. Wincentego Stysia 45, Wrocław) Oprócz zup w sklepie zamówić można bezglutenowy chleb oraz pasty do smarowania pieczywa w różnych smakach.