Gdzie można zjeść bez glutenu?

Horyzonty Smaku

Godziny otwarcia:

Poniedziałek05:00 - 13:00
Wtorek05:00 - 13:00
Środa05:00 - 13:00
Czwartek05:00 - 13:00
Piątek05:00 - 13:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

Catering Horyzonty Smaku z Wrocławia specjalizuje się w zbiorowym żywieniu dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych na terenie Wrocławia. Dieta bezglutenowa dostępna jest w dwóch obsługiwanych placówkach: W Przedszkolu Publicznym Pod Wierzbami przy ul. Stabłowickiej 95 oraz w Przedszkolu Publicznym Happy Bees przy ul. Strachocińskiej 21.

Kadra cateringu, to wysoce wykwalifikowani fachowcy – kucharze, technolodzy żywienia oraz osoby posiadające praktyczne doświadczenie w zakresie przygotowania posiłków dla dzieci. Nad prawidłową jakością oraz planowaniem produkcji czuwa dietetyk, który ma kilkunastoletnie doświadczenie w żywieniu dzieci zdrowych i chorych. Jadłospisy są układane zgodnie z zaleceniami, rozporządzeniami i najnowszymi wytycznymi Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Wszystkie posiłki tworzone są od podstaw w naszej kuchni, z produktów o najwyższej jakości od lokalnych dostawców. Dbamy o estetykę podawania posiłków, a jadłospisy planowane są zgodnie z sezonowością i otwartością na najnowsze trendy w żywieniu dzieci – mówi dietetyczka Horyzontów Smaku. Wyróżnia nas profesjonalizm i wysoki poziom kulinarny świadczonych usług.

Firma oprócz usług cateringowych, oferuje także:

  • organizację szkoleń dotyczących racjonalnego żywienia dla kucharzy, intendentów, dyrektorów, właścicieli placówek, a także dla rodziców,
  • prowadzenie warsztatów dla dzieci, aby uczyć, rozwijać i kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe,
  • praktyczne wdrażanie dobrych praktyk higienicznych i gastronomicznych w kuchniach,
  • upowszechnianie i wykorzystanie nowych technologii przygotowania potraw (nowoczesne wyposażenie kuchni),
  • przygotowywanie wielu specjalistycznych diet z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Wszystkie placówki zainteresowane współpracą z Cateringiem w zakresie diet eliminacyjnych, a szczególnie diety bezglutenowej, odsyłamy bezpośrednio do Cateringu.