Gdzie można zjeść bez glutenu?

Zakręcona Spiżarnia

Godziny otwarcia:

Poniedziałeknieczynne
Wtoreknieczynne
Środanieczynne
Czwarteknieczynne
Piąteknieczynne
Sobota11:00 - 19:00
Niedziela11:00 - 19:00

Zakręcona Spiżarnia, młodsza siostra znanej już celiakiom i alergikom krakowskiej Zakręconej Kawiarenki, również dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU. To catering, mała rodzinna manufaktura, w której zdrowe dania i wypieki zamyka się tradycyjną metodą w słoikach.

Gotujemy jak w domu, pieczemy jak u mamy, inspirujemy się smakami dzieciństwa i recepturami z babcinego zeszytu. łączymy to wszystko z najnowszymi odkryciami naukowymi z dziedziny zdrowia. –  mówi Pani Zuzanna, właścicielka. – Dzięki temu dania z Zakręconej Spiżarni idealnie sprawdzą się dla osób z celiakią, z różnymi problemami zdrowotnymi, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Są świetną alternatywą dla tradycyjnego cateringu pudełkowego.

Zakręcona Spiżarnia powstała, by każdy mógł cieszyć się daniami i ciastami bez względu na swoje ograniczenia w diecie. Wszystko w Zakręconej Kawiarence jest przygotowywane bez użycia konserwantów i zamykane w słoiku. Tym samym w potrawach na kilka miesięcy zachowuje się to, co najlepsze, nie tracąc przy tym wartości odżywczych i zachowując jakość.

W ofercie znajdziemy wytrawne dania obiadowe, m.in. „buliony mocy”, gotowane przez 24 godziny na kościach wołowych, pulpeciki cielęce, potrawkę z królika, czy klasyczny bolognese. Dostępne są również pierwsze w Polsce ciasta w słoikach, ciasteczka i słone przekąski.

W Zakręconej Spiżarni można dostać produkty odpowiednie nie tylko dla osób z celiakią. Także dla klientów na diecie ketogenicznej, niskowęglowodanowej, paleo, AIP czy Low FODMAP.

Zakręcona Spiżarnia działa online 7 dni w tygodniu z opcją odbioru na miejscu oraz wysyłką na terenie całej Polski. Stacjonarnie przy ul. Trynitarska 6 w Krakowie Spiżarnia jest czynna w soboty i niedziele w godzinach 11:00 – 19:00.