Gdzie można zjeść bez glutenu?

Zdrowa Micha

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 18:00

Przy cichej ulicy Tuwima 1 w Białymstoku znajduje się restauracja ze zdrową żywnością Zdrowa Micha. To klimatyczne miejsce, w którym każdy gość otrzymuje dawkę pozytywnej energii.

Serwuje się tu zdrowe, świeże i w pełni zbilansowane dania (dostępne również w wersji wegańskiej). Są tu m.in. pizza, sałatki, zupy, pierogi i pasztety.  Codziennie wypiekane jest bezglutenowe pieczywo na drożdżach i na zakwasie, ciasta i ciasteczka oraz pączki. Lokal jest całkowicie bezglutenowy. Wszystkie dania przygotowywane są na bieżąco, dzięki czemu zawsze są świeże. Potrawy oparte są o naturalne i nieprzetworzone produkty wysokiej jakości.

Zdrowa Micha zaopatruje się w świeże mięsa i ryby, nigdy nie zostają one poddane obróbce zamrażania. To ważne, ponieważ nie tracą walorów smakowych i cennych wartości odżywczych. Nie stosuje się polepszaczy smaku, konserwantów, glutaminianu sodu ani gotowych półproduktów. Dlatego też potrawy są bezpieczne dla dzieci, alergików, osób starszych, kobiet w ciąży i wszystkich innych, którzy oczekują czegoś więcej. W lokalu można zorganizować imprezy okolicznościowe. Można zamówić catering na terenie Białegostoku lub dowóz produktów do przyległych małych miasteczek. Pieczywo i ciasta dostarczane są też do wybranych sklepów na terenie Polski. Możliwa wysyłka kurierem.