Gdzie można zjeść bez glutenu?

Zdrowa Micha – Bar Bistro

Godziny otwarcia:

Poniedziałek10:00 - 17:00
Wtorek10:00 - 17:00
Środa10:00 - 17:00
Czwartek10:00 - 17:00
Piątek10:00 - 17:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

Przy cichej ulicy Krętej 10A w Białymstoku znajduje się bar bistro Zdrowa Micha z natury, w której serwowane są bezglutenowe, zdrowe, chrupiące, świeże i w pełni zbilansowane sałatki, zupy, pizza i pasztety, pierogi i inne dania (dostępne również w wersji wegańskiej). Codziennie wypiekane jest tu bezglutenowe pieczywo na drożdżach i na zakwasie, ciasta i ciasteczka. Pieczywo dostarczane jest również do wybranych sklepów na terenie Polski. Lista sklepów dostępna jest tutaj.

Wszystkie dania przygotowywane są na bieżąco, dzięki czemu warzywa są zawsze soczyste. To klimatyczne miejsce, w którym każdy gość otrzymuje dawkę pozytywnej energii. Micha prowadzi kuchnię 100% bezglutenową, w której wykorzystuje wyłącznie certyfikowane produkty bezglutenowe oraz wszelkie przyprawy z ekologicznych upraw.

Potrawy oparte są o naturalne i nieprzetworzone produkty wysokiej jakości. Micha zaopatruje się w świeże mięsa i ryby, nigdy nie zostają one poddane obróbce zamrażania. To ważne, ponieważ nie tracą walorów smakowych i cennych wartości odżywczych. Nie stosuje się polepszaczy smaku, konserwantów, glutaminianu sodu ani gotowych półproduktów. Dlatego też potrawy są bezpieczne dla dzieci, alergików, osób starszych, kobiet w ciąży i wszystkich innych, którzy oczekują czegoś więcej.