Gdzie można zjeść bez glutenu?

Zdrowa Micha – Bar Bistro

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 18:00

Przy cichej ulicy Tuwima 1 w Białymstoku znajduje się Bar Bistro Zdrowa Micha z natury. To klimatyczne miejsce, w którym każdy gość otrzymuje dawkę pozytywnej energii. Serwuje się tu zdrowe, świeże i w pełni zbilansowane dania (dostępne również w wersji wegańskiej). Są tu m.in. pizza, sałatki, zupy, pierogi i pasztety.  Codziennie wypiekane jest bezglutenowe pieczywo na drożdżach i na zakwasie, ciasta i ciasteczka oraz pączki.

Lokal jest całkowicie bezglutenowy. Wszystkie dania przygotowywane są na bieżąco, dzięki czemu zawsze są świeże i pachnące. Potrawy oparte są o naturalne i nieprzetworzone produkty wysokiej jakości. Zdrowa Micha zaopatruje się w świeże mięsa i ryby, nigdy nie zostają one poddane obróbce zamrażania. To ważne, ponieważ nie tracą walorów smakowych i cennych wartości odżywczych. Nie stosuje się polepszaczy smaku, konserwantów, glutaminianu sodu ani gotowych półproduktów. Dlatego też potrawy są bezpieczne dla dzieci, alergików, osób starszych, kobiet w ciąży i wszystkich innych, którzy oczekują czegoś więcej.

W lokalu można zorganizować imprezy okolicznościowe. Można zamówić catering na terenie Białegostoku. Pieczywo i ciasta dostarczane są do wybranych sklepów na terenie Polski. Możliwa wysyłka kurierem.